Ковбої

Безстрашні ковбої

Хто ж такі ці справжні ковбої? Відповідь знає, мабуть, кожен з нас. Ковбої – це нестримні герої, які рвуться до пригод та швидкості. Вони надзвичайно спритні і веселі.

Ковбої з легкістю розважатимуть діток різної вікової категорії. Приїхавши на свято, ковбої розкажуть велику кількість цікавих ковбойських історій, зіграють з малюками безліч різноманітних ігор, навчать виготовляти «лассо» та подорожувати на конях. Можете бути впевнені, що малюкам це сподобається.

Ковбої на день народження

Справжній Ковбой повинен завжди бути непідкупним та надзвичайно уважним і не забувати, що Старий Біл чатує неподалік. На дитячому святі завдання будуть найрізноманітніші: пролізти через тунель, знайти шматочок карти та повернутися назад, протягнути команду противника, навчитися у Бонні та Клайда Ковбойських танців, якомога  швидше позбирати каміння, яке загородило проїзд, та звільнити дорогу для втечі.

Невід’ємною частиною гри є придумати імениннику чудове, веселе та оригінальне привітання, бо жоден із справжніх ковбоїв не повинен залишатись без привітання у свій День Народження.

Нестримні ковбої від анімаційної студії «Пікан»

Нестримні ковбої від анімаційної студії «Пікан» безперечно заполонять серце малюків своєю безпосередністю, веселістю і енергійністю. Ви не побачити жодну дитину, якій не сподобається святкування дня народження разом з Ковбоями.

Також можемо запропонувати для старших діток Ковбойський квест.

Ковбойський квест – найкраще рішення для діток 8 – 11 років. Він динамічний, містить в собі безліч цікавих завдань.

Побувавши на такому активному і пізнавальному дитячому святі, діти однозначно не  захочуть прощатися із своїми новими друзями.  

Отож, якщо Ви за активне свято для малюка, то Вам просто необхідно замовити Ковбоїв від анімаційної студії «Пікан». Це свято Ваш малюк ще довго не забуде!

 

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter