Леді Баг та Супер Кіт

День народження з Леді Баг і Супер Кіт у Львові

У Вашої малечі скоро свято і Ви бажаєте влаштувати святкування у стилі улюблених супергероїв?

Тоді Ваш правильний вибір – це нова анімаційна програма для дітей за участі аніматорів Ledi Bag і Super Kit.  Адже бути супергероєм і мати супер силу – це мрія кожної малечі!

Герої сучасного мультсеріалу неймовірна Марінетті та спритний Андріан стали для багатьох дітей фаворитами. Саме тому, Event-агентство “Пікан” пропонує до Вашої уваги свято для дітей у стилі “Леді Баг і Супер Кіт”.

Неймовірно яскраві, позитивні, життєрадісні та неповторні герої, максимально привернуть увагу та залучать усіх присутніх до спільної забави.

 

 

Знайомство із супергероями мультфільму – Марінетті та Андріаном

З нашими аніматорами кожна дитина відчує себе трішки героєм! Ledi Bag та Super Kit зроблять усе, щоб свято запам’яталось Вам і Вашим дітям надовго!  Марінетті, або більш відома як Леді Баг, – це струнка, дуже допитлива, енергійна та сором’язлива дівчинка, що легко долає усі перешкоди.

Андріан або ж Супер Кіт – це мегапопулярний, вродливий та веселий хлопець, що просто обожнює пригоди. Як справжні герої вони дуже швидкі та просто реактивні! Тільки вони зможуть подолати злого генія Бражника, якщо об’єднаються у сильну команду разом із Вашими дітками!

 

День народження з Леді Баг і Супер Кіт у Львові

 

Пригоди з Леді Баг і Супер-Кіт на день народження дитини у Львові

 

Ці супергерої здатні на багато! Вони незмінно жваві, веселі та активні. Разом із дітками – вони справжня команда! Саме за допомогою аквагриму діти перетворяться на справжніх героїв та командою на чолі з Ledi Bag і Super Kit проходитимуть всі конкурси, ігри, квести, дискотеки та майстер- класи! Усі разом пролізатимуть крізь павутинку та крізь великий та яскравий тунель, збиратимуть кульки в реактивну і мегашвидкісну корзину та проходитимуть лабіринт із зв’язаних кіл. Так! Тільки наші герої зможуть впоратися із злим Бражником та перемогти його.

 

 

Після перемоги над злом, усі діти матимуть змогу насолодитись неймовірним бульбашковим шоу та побувати в середині цієї кульки. Обравши героїв Леді Баг та Супер Кота свято наповниться веселим сміхом дітей, любов’ю, радісними моментами та залишиться у пам’яті дитини назавжди! Ми Вам це гарантуємо.

Встигніть замовити їх на свято Вашої дитини! Ви не пошкодуєте про свій вибір!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter