Лего Ніндзяго

Пізнання світу разом з Ніндзяго!

Чи є у наш час хоч один малюк, який не знає що таке лего? Мабуть, ні! Адже разом з лего діти навчаються, тренують дрібну моторику, пізнають всесвіт та сенс речей в мініатюрі. Лего заполонило весь дитячий простір, навіть мультиплікаційний. Коли на екрани вийшов мультик лего Ніндзяго – малюки, різного віку, просто закохалися у нього, а одні з головних героїв Лойд і Ніа стали беззаперечними улюбленцями.

Знайомство з Ніндзяго

Лойд – син лорда Гармадона, потужний золотий ніндзя, віднедавна більш відомий як Зелений Ніндзя. Лойд служить героїчно пліч-о-пліч з командою ніндзя, навіть протистояв проти свого батька, щоб зберегти Ніндзяго.

Ніа – дуже довго прагнула стати повноправним членом команди ніндзя; для цього вона створила Самурая Ікс. Ніа любить придумувати і збирати нові пристрої і завжди рветься в саму гущу подій. Коли Самукай і його армія Кістяків атакували їх, Ніа зрозуміла, що їй подобаються пригоди. Її почуття незалежності і безстрашність росли з кожною хвилиною. Нія завжди готова діяти!

Уявіть радість малюків, коли вони в день свого народження проведуть у компанії своїх улюблених героїв.

Лего Ніндзяго ігри

Лего Ніндзяго ігри цікаві, веселі та розвиваючі. Самі ж герої володіють стихіями та різними бойовими мистецтвами. Лего Ніндзяго стануть гарною компанією для хлопчиків та дівчаток від 4 років. Вони розважать діток іграми, забавами та конкурсами, потішать різноманітними шоу та яскравим реквізитом.

Лего Ніндзяго не знають, що таке втома, тому з ними не доведеться сумувати. Вони навчать діток підкорювати стихію води, пізнають сенс землі, дізнаються з чого складається повітря і як поводитися з вогнем. Також дітки вивчать кілька технік бойового мистецтва і правил ніндзя-поведінки. А для батьків найкращою винагородою будуть щасливі дитячі посмішки та вдячні дитячі оченята.

Грати ігри лего Ніндзяго весело і цікаво!

Програма яскрава, активні конкурси змінюють пасивні, щоб малюки не перевтомлювалися і були постійно зацікавлені.

Ігри Лего Ніндзяго вразять Вас своєю неповторністю та яскравістю. Подаруйте діткам незабутне свято – а всі деталі по організації ми з радістю візьмемо на себе – адже ми працюємо, щоб Ви якісно відпочивали.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter