Літл Поні

УРА!!! Нарешті у нас з’явилися Май Літл Поні. Ці милі герої полонили серця мільйонів діток. Вони кольорові, веселі, спритні, відважні та вміють підняти настрій навіть найбільшій Несміяні.

Май Літл Поні створять незабутню атмосферу свята, у них є дуже багато веселих, добре продуманих та адаптованих ігор та конкурсів, велика кількість різноманітних майстер-класів та дивовижних шоу.

Мабуть, не має жодної дівчинки віком від 3 до 13 років, яка б хоч раз не дивилася цей чудовий, добрий мультик. Ці безпосередні та веселі герої заряджають своїм настроєм та позитивом. Літл Поні можуть завітати до Вас не самі, а у компанії своїх казкових друзів – таких наприклад як Міньйони (Посіпаки), Свинка Пеппа та її братик Джордж, Мікі Маус, Лунтік та багато інших.

День народження у стилі My Little Pony

    Усі наші програми написані професійними сценаристами та адаптовані для дітей різної вікової категорії.  My Little Pony не виключення – програма передбачає багато активних та пасивних забав та конкурсів, також інтерактивні ігри.

  Влаштуйте своїм діткам свято в стилі Май Літл Поні і вони весь рік розповідатимуть, яке в них було чудове та незабутне день народження. Також наші герої можуть завітати і на Хрестини і на День народження батьків, щоб дітки не сумували, а дорослі могли спокійно відпочити, не хвилюючись за діток.

My Little Pony – казкові герої на весіллі

Дуже популярно запрошувати казкових героїв на весілля – немає слів, щоб описати вдячності батьків, коли вони знають, що не потрібно постійно турбуватися за малечу,  і можна повністю поринути в атмосферу свята.

   Тільки те місце, де сміються діти, можна назвати по-справдньому щасливим

Ми хочемо принести щастя та дитячі посмішки у Ваш дім, Вашу сім’ю і сподіваємося, що це у нас добре виходить, адже ми надзвичайно любимо свою роботу!!!!

   По питаннях обрання програми звертайтеся за телефоном 0676741246, або пишіть нам: pikan@ukr.net

Завжди раді Вам допомогти!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter