Лунтік і Міла

Подаруй малюку незабутне день народження разом Лунтіком та Мілою

Чарівний уродженець Місяця Лунтік, разом зі своєю веселою подругою божою корівкою Мілою чудові герої для святкування урочистостей вашого малюка. Саме вони обіцяють влаштувати малюкам незабутнє свято.

Лунтік та Мінні Маус, або ще можемо назвати, Міла стануть чудовим подарунком для найменших іменинників. Ігри та конкурси, що будуть проводитися на святі прості, цікаві, а найголовніше – зрозумілі для малюків. Дітки в процесі гри розвиватимуть дрібну моторику, вербальне спілкування, а також логіку.

Виходь за межі можливостей з анімаційною студією «Пікан»

Разом із Лунтіком та Мілою дітки мандруватимуть Місяцем та вивчатимуть досі незвідані, проте такі цікаві факти. Діти не лише гарно проведуть час, а й розширять всій кругозір знань.

Лунтік і Міла від анімаційної студії «Пікан» поділяться з дітками різноманітними секретами Місяця, навчать діток орієнтуватися у просторі і навчать робити гігантську мильну бульбашку!

Звісно святкування не обійдеться без веселої компанії. Разом із Лунтіком та Мілою, за вашим побажанням, прийде чудова казкова команда друзів, щоб дитяче свято наповнилося ще дзвінкішим сміхом та усмішками.

Найкращими товаришами Лунтіка і Міли є:

  • Свинка Пепа та Джорж;
  • Пірат Джек і Піратка Джекалунда;
  • веселі Ковбої;
  • нестримні Гонщики;
  • прекрасні Принцеси;
  • надзвичайні Феї Вінкс;
  • чудовий кіт Том;
  • Мікі Маус та багато інших не менш чудових казкових героїв.

Завжди на сторожі хорошого настрою

Лунтік і Міла завжди на сторожі хорошого настрою Ваших малюків. З цими активними героями діткам сумувати буде ніколи. У них багато казкових ігор, конкурсів, забав, веселий музичний супровід та безліч різноманітних майстер-класів.

Лунтік і Міла завітають до малюка у будь-який куток міста, не важливо чи це святкування вдома, чи в дитячому садку. Свято буде справді виключно незабутнім, а іменинник пригадуватиме цей день як найкращий та найвеселіший у своєму житті.

 

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter