Ляльки LOL

Неперевершена Лялька Лол на день народження дитини

Усі діти мають улюблених героїв. У хлопців це, здебільшого, рятівники супергерої, такі як: Супермен, Бетмен чи Спайдермен або ж Агент 007. У дівчаток милі казкові звірятка, такі як: кролик Кловер, Мінні Маус, Літл Поні чи принцеси. Але неабиякої популярності набирають неймовірно яскрава Лялька LOL.  Ці малесенькі ляльки – герої не мультсеріалу, а надзвичайні іграшки у круглих коробочках-боксах із різноманітними деталями гардеробу та пляшечками. Багато серій випуску, а очевидно і великий вибір ляльок з різними іменами, стилями одягу та зачісками. Іграшки, які заполонили серця усіх дівчаток. Діти колекціонують їх або ж обмінюються, адже невідомо, яка саме лялька буде у «круглому будиночку».

Коли у дитини День Народження, звичайно прихід аніматорів – гарантований, адже хто, як не вони, забавлять дітей і створять веселощі не лише для іменинниці, але й для її друзів.  Але ж хто буде казковим героєм? Лялька LOL буває не лише малесенькою лялькою, але і справжньою подружкою-аніматором від Студії Яскравих Подій «Пікан». Яскраві костюми із сяючих деталей, справжнє волосся, як у персонажів-іграшок – це саме ті герої, які створять незабутнє свято діткам.

День народження у стилі “Лялька Лол” у Львові та області

День народження у стилі “Лялька Лол” від Студії «Пікан» – спеціально розроблена анімаційна програма, яка не дозволить нікому сумувати. Головні герої дві веселі сяючі ляльки – Королева Бджілка (Queen Bee) та Діва (Diva) із серії «Glitter Series». Ця серія є найулюбленішою серед дівчаток , адже платтячка блискучі та вражаючі.

Аніматори-LOL – Королева Бджілка та Діва підготували для дітей безліч конкурсів та розваг, що створять справжнє LOL Party. Рухливі ігри, цікаві історії, інтелектуальні міні-квести, запальні танці та яскраві фотографії. Особливо для дівчат – це неймовірна нагода побавитись не лише з маленькою іграшкою, але й поспілкуватись із Бджілкою та Дівою про їх подруг із інших серій, адже їх дуже багато і усі вони різні.

 

 

Незабутнє свято із Лялькою LOL від студії “Пікан”

Із Королевою Бджілкою та Дівою може також завітати у гості ростові ляльки – Ведмедик Тедді чи популярний Міккі Маус, які разом із LOL урочисто винесуть тортик та подарують чудові подарунки, зроблять яскраві фотографії, на яких завжди буде незабутнє свято разом із професійними аніматорами. Студія «Пікан» слідкує за новинками та популярними героями серед дітей, тому для кожного подарує свято разом із вражаючими  Ляльками LOL – Королевою Бджілкою (Queen Bee) і Дівою (Diva) та їхніми веселими друзями.

 

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter