Міккі та Мінні Маус

Міккі Маус та Мінні Маус на дитячому святі

Міккі Маус та Мінні Маус – неймовірні казкові герої, які обожнюють веселитися та бешкетувати і до своїх забав вони з радістю запрошують діток та дорослих. Ростова лялька Міккі Маус та аніматор Мінні Маус – герої які сподобаються практично всім без винятку діткам та дорослим. Вони спритні, веселі, сміливі, знають величезну кількість цікавих забав, якими з радістю поділяться  з дітками.

Міккі Маус та Мінні Маус можуть також зустрічати та розсаджувати гостей на хрестини, весілля, корпоративи, дитячі свята, розважати діток на відкритті магазину чи супермаркету, аптеки чи дитячих комплексів. Також  можуть розважати діток на весіллі, щоб дорослі могли сповна насолодитися святом, а не бути увесь час зайнятими своїми улюбленими чадами.

Веселися з Міккі Маус та Мінні Маус

 

 

Міккі Маус та Мінні Маус можуть провести чудовий квест, привітати іменинників чи влаштувати неочікуваний сюрприз. Міккі Маус і Мінні Маус  можуть завітати не самі, а зі своїми друзями піратами, клоунами, феями, принцесами чи іншими улюбленцями малюків.

Обов`язково запросіть Міккі Мауса і Мінні Мауса на свято до своїх малюків  і іхній дзвінкий сміх стане найкращим доказом того, що Ви зробили правильний вибір запросивши саме цих героїв.

      Міккі Маус та Мінні Маус – це казкові герої, якими захоплювалося не одне покоління діток, їхня популярність не згасає більш ніж 50-ть років.

Подаруй малюку свято!

Дитяча посмішка – це найдорожча нагорода для батьків та родичів – Міккі Маус та Мінні Маус зроблять цю усмішку дзвінкою.

       Зараз надзвичайно популярні дні народження в стилі Міккі та Мінні Маус – будьте в тренді!

Обирайте найкраще – адже Ви та Ваші дітки цього варті!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter