Ніндзя Черепашка Мікеланджело

Ростова лялька Ніндзя Черепашка Мікеланджело – один із чотирьох черепашок-мутантів, мультиплікаційний герой, якого обожнюють малюки будь – якого віку. Ніндзя Черепашка Мікеланджело – найвеселіший і найдружніший із всієї команди черепашок, знаменитий своїми веселими жартами та витівками.

Можна з впевненістю сказати, що присутність Мікеланджело на дитячому святі це автоматична запорука хорошому настрою та вдалому святі. Разом з Ніндзя Черепашкою можна гратись, веселитися і навіть танцювати. Він надзвичайно веселий і знає тисячу секретів гарного настрою.  Ніндзя Черепашка Мікеланджело має надзвичайно велику кількість хороших друзів-чарівників, які подарували йому багато яскравого реквізиту для конкурсів та забав, тому сумувати малюкам не доведеться.

Грай та навчайся разом з Мікеланджело

Ростова лялька Мікеланджело, у процесі гри, відкриє для малюків багатотисячні секретні прийоми, якими користувалися ніндзі всього світу, навчить правильно ними володіти.

Невиправний веселун і чудовий друг зробить Ваше свято справді феєричним.

Якщо ви хочете, щоб ваш малюк поринув у загадковий світ бойового мистецтва, пізнав багато нового та цікавого і просто провів власне свято з радістю, вам неодмінно потрібно запросити саме Ніндзю Черепашку Мікеланджело. Ваш малюк буде вам надзвичайно вдячний.

          Також при замовленні свята тривалістю від трьох годин, Ніндзя Черепашка Мікеланджело завітає до Вас абсолютно безкоштовно.

Дружня команда разом з Ніндзя Черепашкою Мікеланджело

          Разом із Ніндзя Черепашкою Мікеланджело на дитяче свято також можуть завітати і його казкові друзі маючи з собою море повітряних кульок та незабутнє шоу мильних бульбашок. Разом з ними дитина пірне в казку та повністю забуде про нудьгу.

Подаруй своєму малюку свято з Ніндзя Черепашкою Мікеланджело

          Ваш малюк ще довго показуватиме світлини з неймовірного свята, яке з любов`ю та турботою подарували найрідніші – батьки!

          Подаруйте своїм малюкам чудове свято і на один яскравий спогад з дитинства у його житті стане більше. Життя довге, а запам`ятовуються лиш миті. То нехай таких солодких миттєвостей буде якомога більше.

 

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter