Октонавти

Октонавти – найкращі друзі на дитячому святі!

Усі мріють про справжніх друзів, а особливо діти ! Октонавти – чудові герої для Вашого свята. Ці розумні та кмітливі звірятка стануть справжніми друзями назавжди для Ваших діток. Капітан Барнаклс – дуже хоробрий і сильний білий ведмідь, але на ваше свято він прийде не один, а у компанії помічника – лейтенанта Квазі, який є найрозумнішим котиком . Колись давно він був піратом, але зараз змінив професію і став криптозоологом.

День народження у стилі Октонавти

Для кожного свята сміливі Барнаклс та Квазі мають особливий підхід до діток, адже з ними не лише весело бавитись та створювати різноманітні майстер-класи, а й Октонавти навчать багато нового , цікавої інформації про підводний світ, у якому вони мешкають!
Також феєрією свята стануть різноманітні шоу, вибрані Вами! Октонавти вміють зацікавити не тільки дітей, а й дорослих, тому сміло можна кликати у гості звіряток Барнаклса та Квазі , які створять незабутнє свято!

Октонавти цікаві співрозмовники та мають багато-багато ідей ! Звірята можуть прийти й до діток 5-7 років, але створити для них інтелектуальний квест у якому кожен зможе себе проявити.
Хочете вразити усіх-усіх на Вашому святі ? Тоді замовляйте День народження у стилі Октонавти Барнаклса та Квазі – саме вони створять незабутні емоції для Вас та Ваших діток, адже саме Ви варті найкращого !

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter