Пеппі Довга Панчоха

Пеппі Довга Панчоха – подаруй дитині незабутнє свято 

Ви довго не можете визначити як краще провести дитяче свято так, щоб його запам’ятав кожен? Тоді Вам просто необхідно замовити дитячого аніматора від анімаційної студії «Пікан» – Пеппі Довгу Панчоху! Ця нестримна, яскрава, весела дівчина з легкістю «запалить вогонь» у очах малюків так, що свято ще довго триватиме навіть після його завершення.

Пеппі – найкращий варіант для проведення активного дитячого свята. Ви ще довго будете чути від своїх малюків, що свято було незабутнім.

Нестримна Пеппі Довга Панчоха від анімаційної студії «Пікан»

Діти разом із бешкетницею Пеппі Довгою Панчохою будуть розважатися так, що жодний малюк не захоче її відпускати.

Пеппі Довга Панчоха, попри свою нестримність, вміє керувати кораблем, приборкувати розбійників, подорожувати різноманітними казковими країнами, їздити верхи на конях, слонах і навіть верблюдах і всім цим вона готова поділитися із вашим малюком.

Разом із Пеппі Довгою Панчохою від анімаційної студії «Пікан» дитяче свято стане яскравим і вибуховим на прекрасні емоції.

Дзвінкий сміх на дитячому святі не перестане лунати, допоки Пеппі буде розважати малюків, розказуватиме веселі історії, а також жартувати.

Так як Пеппі нестримна веселунка той і дітям нудно не буде. Вони разом стрибатимуть, літатимуть, проявлять свою кмітливість, швидкість, влучність та звісно ж почуття гумору.

Дітлахи на дитячому святі зможуть побувати в казковій країні мильних бульбашок, самим спробувати надути гігантську мильну бульбашку, зробити велетенський шлейф та спробувати залізти всередину мега – бульки.

Все святкування проходитиме під динамічну музику та веселий дитячий сміх.

Весела компанія на дитячому святі

Так як Пеппі Довга Панчоха легко ладить з кожним з нас і часто потрапляє в пригоди, вона має величезну кількість друзів, що неодмінно можуть завітати на дитяче свято разом з нею. Інколи вона подорожує з відважними Піратами, а інколи з кмітливими Ковбоями. Часом її можна побачити з прекрасними Принцесами або з нестримною Свинкою Пеппою та її братиком Джорджем. Та з ким би не завітала Пеппі Довга Панчоха – її завжди супроводжує гарний настрій, яким вона охоче поділиться з вами.

Чудовий настрій Вашої дитини – це її найважливіша справа!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter