Пірат Джек та піратка Джекалунда

Пірат Джек та піратка Джекалунда – найкращий подарунок для активних малюків

Пірати – морські розбійники, що захоплюючи судна, беручи у полон весь екіпаж, грабуючи їх. Хоча пірати не надто приємні персонажі, вони захоплюють увагу до себе своєї відважністю та жагою до пригод. Запальні пірати найкращі друзі усіх хлопчаків різного віку. Запросивши на своє свято піратів Джека та Джекалунда ви можете бути впевнені, що свято пройде на всі 100% ба навіть більше.

Шукай пригоди разом з піратами від анімаційної студії «Пікан»

Дитяче святкування пройде у пригодницькому стилі, малюки  подорожуватимуть разом з піратами по безлюдних островах, гарячих пустелях, морях та океанах, по загадкових лісах, шукатимуть скарби, вчитимуться піратським хитрощам і оволодіють піратською мовою.

Пірати  від анімаційної студії «Пікан» –  це чудовий вибір для дитячого свята, оскільки часу сумувати дітям буде ніколи. Діти побувають в гігантській мильній бульбашці, братимуть участь у різноманітних іграх та безумовно в конкурсах, де потрібно буде проявити свою кмітливість, відважність та розгадати завдання для квесту.

Так як піратська команда повинна бути великою, на допомогу їм приїдуть:

  • Кіт Том;
  • Пеппі Довга панчоха;
  • Свинка Пепа та її братик Джорж;
  • Черепашки Ніндзя;
  • та багато інших жителів казкової країни.

Навчайся граючи з піратом Джеком та піраткою Джекалундою  

Дитяче свято з піратом Джеком та піраткою Джекалундою  – це чудовий спосіб поєднати гру і навчання. Пірати знають безліч морських історій, якими вони з задоволенням поділяться разом з малюками. Також за час гри діти матимуть змогу навчитися в’язати морський вузол та без проблем орієнтуватися на місцевості з картою чи без неї.

Пірат Джек та Піратка Джекалунда від анімаційної студії «Пікан» можуть завітати і в цілком неочікуваній компанії. До них можуть приєднатися: фея Вінкс, Рапунцель, Ельза з «Крижаного Серця» чи Попелюшка. Така весела компанія буде до вподоби не лише маленькому бешкетнику, а й маленькій принцесі.
Пірати неодмінно навчать діток спритності, кмітливості та організованості, адже всі ці якості незамінні при довгих подорожах на піратському кораблі в походах по Джунглях.

Кмітливі Пірати надовго залишаться в серцях ваших малюків. День народження в піратському стилі стане найкращим подарунком для вашого чада, а веселі Піратські пісні ще довго лунатимуть в домі.


Анімаційна студія “Пікан” –  «Поспішаємо на допомогу хорошим батькам!»

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter