Посіпаки Стюарт і Кевін

О..банана!!!!! Хто приходить на думку, коли чуємо цю фразу? Звичайно ж чудові, неповторні, веселі та неперевершені Посіпаки (Міньйони).

Діти обожнюють їх, але навіть дорослі та серйозні батьки, коли на екрані з’являються ці бешкетники. Чому ж вони викликають такі позитивні емоції? Тому що, вони настільки яскраві, що заряджають і нас частинкою радості. А ще вони жовто-блакитні і це приємно. Посіпаки створять незабутньо-святковий настрій, якщо Ви запросите їх на свято до своїх малюків. Дітки будуть від них просто в захваті.

Вони  знають:

  •      58968  цікавих конкурсів,
  •      96964 веселих ігор.
  •      тисячі різноманітних майстер-класів та забав.

Ваших діток чекає бананово-бульбашковий рай та неймовірно гарний настрій.

День народження у стилі Посіпак – тільки позитивні емоції.

Друзі Посіпак (Міньйонів) на святі

Усім відомо, що Посіпаки мають багато друзів, які також просяться з ними на веселі  свята й інколи Посіпаки беруть їх з собою. Кого тільки немає в цій компанії: Міккі та Мінні Маус, Літл Поні, Трансформер Бамблбі, Свинка Пеппа з братиком Джорджем, веселі Клоуни, швидкі Ковбої, Супергерої на будь-який смак.

Всі їхні друзі з радістю завітають до Вас на свято та ще й привезуть з собою багато сюрпризів.

Умови та вартість наших послуг:

Посіпаки завітають до діток від трьох років, ігри та конкурси розроблені нашими сценаристами не мають аналогів. Всі наші програми адаптовані для діток різних вікових категорій, але за Вашим бажанням сценарій  може розроблятись індивідуально, згідно Ваших побажань. Ми  розробляємо квести, або ж Ви можете обрати різноманітні вже існуючі квести для діток та дорослих.

Також, ми пропонуємо оформлення дитячого дня народження у стилі Посіпак.

Вартість години роботи двох Посіпак (або одного Посіпаки та його друга) можете дізнатись ​заповнивши коротку форму у нас на сайті або ж зателефонуйте нам. Ми будемо раді відповісти на усі Ваші питання !

Ми вміємо дивувати не лише діток, але й дорослих! Слідкуйте за нашими акційними пропозиціями! Повірте, наші послуги можуть дарувати незабутні емоції , а ціни приємно дивувати!

Виникли питання? Заповніть коротку форму або телефонуйте нам, ми із радістю Вам допоможемо!

 

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter