Принцеса

Принцеса для Дня Народження

Принцеса – одне маленьке слово, а скільки теплоти в ньому. Мабуть, кожна дівчинка з дитинства приміряла на себе цю роль. Тому з впевненістю можна сказати, що принцеса одна із найпопулярніших анімаційних героїв для дитячих святкувань.

Якщо ваша дитина захоплюється Принцесами, то найкращий подарунок в день народження для неї це візит справжньої Принцеси або навіть кілька Принцес на святкування. Так як дуже рідко трапляється, що дитині подобається лише одна Принцеса тому на Ваше свято можуть прийти принцеси з різних казок.

Принцеса від анімаційної студії «Пікан»

Варіація Принцес від анімаційної студії «Пікан» може бути надзвичайно різною. Все залежатиме від побажань вашої малечі.  Це може бути Принцеса Рапунцель з однойменного мультфільму, Принцеса Ельза з Холодного серця, Принцеса Хоробре Серце, Принцеса Попелюшка або  Принцеса Габріель. Є можливість  запросити і усю дружню команду Принцес.
Принцеса немає часу сумувати, а отже і дітки на святі сумувати також не будуть, адже потрібно встигнути зробити ще велику кількість цікавих королівських справ.

Святкування проходитиме у вишуканому стилі, адже це так властиво Принцесам. Свято обіцяє бути незабутнім, веселим та цікавим, бо Принцеса вміє не лише бути гарно вбраною і чудово виглядати, але і гарно розважатися.

Відчуй себе справжньою Принцесою

Розваги з Принцесою стримані, як і сама Принцеса, адже юним леді варто знати, що просто бігати і галасувати не припустимо королівському роду. Кожна Принцеса володіє древніми знаннями, якими з радістю поділиться у майстер -класах та незабутніх шоу.

А щоб на святі було цікаво не лише дівчаткам, а і хлопчикам, Принцеса завітає зі своїми казковими друзями: Піратом, Принцом, котом Томом та іншим казковими героями, які забажає Ваша королівська Величність.

Головна ціль кожного свята, щоб діти були задоволені! Обирайте найкраще – адже Ви та Ваші діти цього варті!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter