Робокар Полі та Ембер


Супергерої Робокар Полі та Ембер Робокар на дитяче день народження!!!
Без сумніву Робокар Полі та Ембер посідають провідне місце в першій п’ятірці улюблених героїв Ваших дітей. Яскраві та шалено популярні персонажі привернуть увагу всіх діток на Вашому святі, адже саме аніматори студії Пікан Робокар Поллі і Ембер зроблять все, щоб Вам і Вашим дітям свято запам’яталось назавжди. Робокар Полі та Ембер будуть розважати малят стільки часу скільки Ви самі цього захочете, втримуючи увагу діток весь час, безупинно.


Найголовніше те, що всі будуть задоволені, а усмішка на обличчі Вашої дитини не зникатиме до кінця вечора. Адже, саме Робокар Поллі  та Ембер – це приклад боротьби за чесність і є хорошим прикладом для дітей. Ці герої володіють такими рисами як: справедливість, мужність, відвага!

 

Робокар Полі та Ембер Робокар

 

Дитяче день народження разом з Робокар Полі та Ембер Робокар

Якщо Ви хочете подарувати незабутні емоції дитині –  Поллі Робокар зможе допомогти у цьому!

Вибір програми коригується та наповнюється в залежності від уподобань Вашої дитини. Полі Робокар може проводити захоплюючі квести, невпинні танці, веселі розваги, професійні майстер-класи і все, що забажає Ваше чадо. Вони завжди із дітьми будуть у полі Вашого зору. Кульмінацією вечора стане Паперове шоу, яке точно не залишиться без уваги. Пострибати в тридцяти кілограмах паперу – це справжнє задоволення для Вашої малечі. Масштаби шоу здивують усіх!

 

Робокар Поллі та Ембер Робокар

 

Запроси на дитяче свято улюбленців мільйонів

Напевно кожна дитина уявляє себе на місці того чи іншого героя свого улюбленого мультика. Правда? А так інколи хочеться, хоч на мить, перетворитись в справжнього супергероя! І в цьому діткам допоможуть чудові Робокар Полі та Ембер зроблять все для того, щоб Ваша дитина перевтілилась в свого улюбленого персонажа за допомогою професійного аквагриму! Все це нам під силу!

Робокар Поллі та Ембер вміють і не таке! Уявіть які щасливі будуть дітки, коли дізнаються, що вони зможуть побувати в справжньому бульбашковому скафандрі! Студія “Пікан” дарує 30 хвилин справжнього незабутнього бульбашкового шоу.

Обравши чудових аніматорів – Робокар Ембер і Полі Ви не пошкодуєте про свій вибір!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter