Спайдермен і Спайдервумен

Незабутнє свято для вашого малюка

Ваша дитина є активною, любить веселі пригоди і у неї скоро святкування дня народження? Саме Спайдермен і Спайдервумен – це найкраща компанія для справжніх маленьких чоловіків та їх безстрашних подруг.

Можете бути впевнені в тому, що ваш малюк буде в захваті від гостей на його святкуванні.

Спайдермен і Спайдервумен від анімаційної студії «Пікан» разом із допомогою малюків втілюватимуть у життя таємну місію – порятунок Всесвіту.

Ця суперкоманда має безліч «небезпечних» випробувань для іменинника та його друзів. Одним із запропонованих завдань на святкуванні буде вибратися із легендарної павутини, пробратися через небезпечний підземний тунель, замести власні сліди так, щоб жоден противник не знайшов вас та пробратися в лігво найнебезпечніших ворогів.

У процесі гри діти разом із Спайдерменом і Спайдервумен розгадуватимуть цікаві ребуси, веселитимуться, виконуватимуть різноманітні завдання, а також навчатимуть дітей витримці, спритності та завжди доводити небезпечне завдання до кінця.

Що ж може бути краще для юного мандрівника аніж усвідомлення того, що щойно він врятував Всесвіт?

Врятуй Всесвіт разом з Спайдерменом і Спайдервумен від анімаційної студії «Пікан»

З аніматорами від анімаційної студії «Пікан» Спайдерменом та Спайдервумен діти зможуть з впевненістю розказувати усім, що виконали важливу місію – врятували Всесвіт від небезпеки.

Радість та позитивні враження будуть найкращою нагородою для батьків, які влаштували дітям незабутнє свято!

Спайдермен і Спайдервумен – це герої, які додадуть яскравості та різноманітності на дитячому святі незалежно від місця його проведення, будь то вдома, ресторані, дитячому садку або ж в заміському будинку.

Дорогі батьки, подаруйте дітям незабутні емоції в їх День Народження, разом з улюбленими героями Спайдерменом та Спайдервумен.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter