Супермен та Супервумен

Супермен та Супервумен – супергерої для суперслухняних малюків!

Бажаєте провести незабутнє дитяче свято для вашого малюка? Тоді вам просто необхідно покликани до себе на святкування наших супергероїв.

Анімаційна студія «Пікан» пропонує для найслухняніших малюків, котрі люблять пригоди і незабутні емоції – веселих супергероїв: Супермена та Супервумен.

Ці неймовірні супергерої зможуть завітати до дітей різного віку. Цікаво буде усім. Веселі завдання, цікаві конкурси, активний відпочинок – це ще не весь список справ, які буде виконано на дитячому святі.

Саме вони зможуть допомогти вашому малюку досягти найпотаємніших мрій. Супермен разом зі своєю помічницею Супервумен проведуть з дітьми неймовірний квест, гратимуть у цікави ігри та конкурси.

Стань супергероєм разом із анамаційною студієм «Пікан»

Виконуючи завдання світового масштабу, рятуючи планету від лихих антигероїв разом із Суперменом і Супервумен, граючись, діти вправлятимуться в кмітливості, швидкості та суперсилі.

Завдань у Супермена і Супервумен є безліч: пролізти через тунель, пострибати в штанах – гігантах, спіймати чарівні кульки і  навіть зловити в чарівне коло злих розбійників.

Супермен та Супервумен – це казкові герої з якими не буває нудно. Вони дарують гарний настрій усім і малюкам, і дорослим.

Так як наші персонажі живуть в країні Супергероїв та мають величезну команду друзів вони неодмінно покличуть з собою своїх Супердрузяків: Спайдермена та Спайдервумен. З такою суперкомандою буде вдвічі цікавіше та веселіше.

Проведи час із задоволенням!

Цікавинкою дитячого свята може бути супер гігантська бульбашка, яку надуватимуть наші супергерої.

Крім рятування планети, виконування завдань світового масштабу, на святкування Супермен та Супервумен проводять різноманітні майстер – класи, вчать весело танцювати.

За час проведений з Супергероями малюки надихнуться атмосферою героїзму та стануть впевнененіші у своїх майбутніх вчинках, а світлини з веселого свята на завжди прикрасять сімейний фотоальбом та залишаться в пам’яті  малюків та гостей.

І нехай весь світ зачекає, допоки Супергерої розважають Ваших діток.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter