Свинка Пеппа і Джорж

Свинка Пеппа і Джорж – смішні герої для дитячого свята

Не так давно мультсеріал “Свинка Пеппа” увірвався на екрани телевізорів і одразу набрав шалених обертів у переглядах малечі. Усі із радістю переглядають його і одночасно навчаються.

Свинка Пеппа – головна героїня однойменного мультсеріалу. Ця прекрасна дівчина, зазвичай у червоній сукні, є старшою донькою у сім’ї. Вона є неймовірно веселою і цікавою, котра мріє якомога швидше вирости.

Джордж – пустотливий молодший брат Свинки Пеппи. Йому всього лиш два роки, проте він вже виділяється серед усіх своєю кмітливістю та любов’ю до тварин.  

Весела компанія на День народження

Свинка Пеппа і Джордж є веселою компанією для Вашого малюка на День народження. Маючи у своєму арсеналі безліч цікавих та веселих конкурсів та забав, вони піднімуть настрій усі присутнім. Своєю щирістю, цікавістю до всього та безмежною радістю – неодмінно підкуплять Вас та малюків.

А також Свинка Пеппа і її пустотливий брат мають для малюків багато секретних подарунків та неймовірних шоу. З цими веселунами неможливо сумувати, з ними увесь час хочеться бігати, стрибати і без упину насолоджуватися кожною хвилиною свята.

Щоб додати святу дружності та помпезності Свинка Пеппа і Джордж зможуть взяти з собою на День народження своїх друзів веселунів: Лунтіка із Мілою, Кота Тома, Мікі та Міні Мауса, Супермена та Спайдермена і багато інших цікавих героїів, по бажанню Вашої малечі.

Свинка Пеппа і Джордж на День народження малюка

Свинка Пеппа і Джордж на День народження можуть завітати на свято до дітей різного віку.  У наших героїв є ігри та конкурси, що під силу усім присутнім. Дітки згадуватимуть цей день, як один з найкращих у своєму житті, а вдячність у їхніх очах і буде найкращою нагородою для батьків.

Свинка Пеппа і Джордж після святкування неодмінно стануть найкращими друзями Вашим малюкам. Усвідомлюючи, що їх особисто привітали такі герої, діти із ще більшою радістю дивитимуться цей мультсеріал.

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter