Ведучі на дитяче свято

Ваші дітки вже вважають себе дорослими та те, що вони вже завеликі, щоб запрошувати аніматорів на свято? Але, як зробити, щоб свято було веселим, а не закінчилось розмовами за столом та поїданням піцци? У нас є рішення. Це ведучі на свято.

Чим відрізняються ведучі на дитяче свято від аніматорів?

 Перш за все концепцією. Ведучі одягнуті в класичні футболки, а не в костюми казкових героїв й ігри їх розраховані для підлітків та дітей старшої вікової категорії.

У  розважальному арсеналі ведучих на дитячому святі є інтелектуальні ігри на кшталт CleverRest, розважальна гра «Хто наверху», різноманітні квести  та безліч цікавих фантів, вербальних та кінетичних ігор, які запам’ятаються іменинникам та їх гостям назавжди.

Ведучі на дитяче свято зможуть розвеселити не лише діток, але і дорослих. Наших ведучих можна запросити на випускний, весілля, хрестини, якщо Ви не хочете, щоб це були аніматори в яскравих костюмах, а щось більш спокійне, щоб не виділялося з концепції Вашого свята.

Умови наших послуг:

Ведучий на дитяче свято може бути один, якщо дітей не більше п’яти,  якщо ж компанія більша, тоді бажано брати двох ведучих, або ж можна компанувати обравши аніматора для менших діток та ведучого для більш дорослих.

Ведучі на дитяче свято можуть завітати раніше і зустрічати, розсаджувати дітей, а після того, як дітки поїли, цілковито поринути у світ розваг, або ж прийти за годину після початку свята, коли дітки вже поїли і готові до забав.

Вартість  роботи ведучого на святі Ви можете дізнатись, поспілкувавшись з нами, адже ми завжди раді допомогти нашим клієнтам.

Слідкуйте за нашими акційними пропозиціями та розіграшами. Повірте, наші ціни можуть приємно Вас здивувати!

          Наші ведучі проведуть найкраще свято для Ваших дітей!!!!! Ми працюємо щоб Ви добре відпочивали!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter