Бармен шоу. Феєрія Вашої вечірки

Перші згадки про заклади, які сьогодні ми називаємо барами, згадуються ще в стародавніх манускриптах (1792 рік). А перші коктейлі робили в Стародавній Греції, розбавляючи вино водою. Професія бармен зародилась в Америці в часи золотої лихоманки. Для того аби збільшити продажі в магазинах, власники почали продавати алкогольні напої. З часом в магазинах з’являлись перегородки, які створили відпочинкову зону, яка стала називатися баром. Працівники за стійкою отримали назву бармени. А в 1862 році з’явилась навіть Біблія барменів, якою користуються і досі.

Сьогодні бармен-шоу, завдяки майстерності, перетворюється у казкове дійство. Як правило, в організацію бармен шоу входить виступ професійних барменів, дегустація оригінальних коктейлів, піраміди з бокалів, жонглювання пляшками та вогняне шоу – все це стане справжнім подарунком імениннику або щойно одруженим молодятам! Ваші гості отримують по-справжньому легкий та веселий настрій та перехоплений подих, який обов’язково з’явиться у вас та запрошених гостей під час бармен шоу.

Event агенція “Пікан” пропонує Вам запросити на Ваше свято команду досвідчених барменів, більшість з яких брали участь в багатьох конкурсах та фестивалях. На власні очі ви побачите складні трюки, виконані барменами, а у фінальній частині – вогняне шоу, що не залишить байдужим жодного із присутніх. Ви отримаєте драйвовий настрій, позитивні емоції на святковий настрій на весь вечір!

Без уваги не залишиться жоден ваш гість. Перед святом ви можете узгодити коктейлі та інші алкогольні напої, якими ви бажаєте пригощати всіх присутніх. За потребою, бармен сам займеться закупкою та доставкою напоїв, яких вимагає тематика вечірки та ваші побажання.

Програма бармен-шоу досить різноманітна. Вас потішать технікою «flairing» – жонглювання за допомогою шейкерів, пляшок, шматочків льоду та інших аксесуарів. У фінальній частині ви отримаєте запальне шоу вогню, для якого використовуються безпечні піротехнічні матеріали.

Якщо ваша вечірка тематична та присвячена темі вестерну чи чомусь іншому, ваші бармени також матимуть відповідний вигляд, костюми.

Останнім часом стає дедалі популярним влаштовувати «прощальні» вечірки перед весіллям. Запросіть на цю подію чарівного хлопця-бармена (або декілька), що забезпечить вам запальні розваги в «останній день» свободи. Барменів жіночої статі з кожним днем стає все більше і більше, однак це все одно вважається екзотикою. Запросіть дівчину-бармена на холостяцьку вечірку і гарний настрій вам забезпечено!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter