Бейблейди- улюблені герої Вашої малечі!

 

Немає ніякого сумніву, що Бейблейди- улюблені герої Вашої малечі! Волт та Ніка – фанати бейблейду! Цілеспрямовані, рішучі та заповзяті- неодмінно досягнуть своєї цілі, якщо дітки зможуть їм допомогти.

Так ці вольові і мужні герої однойменного мультика стануть незабутнім сюрпризом для Ваших діток на дні народженні, хрестинах та інших святах! Хоробрий Вольт та його сестра Ніка не дадуть сумувати Вашим діткам. Прийдуть до батьків на допомогу та розважать діток! Є у них ігри перешкоди та завдання для ваших дітей на будь який вік! Для зовсім маленьких в нас є чарівні тунелі, пройшовши які, діти потраплять в чарівний світ бейблейду, де там зможуть подолати вогогів, позмагатися з Вольтом та Нікою у різноманітних іграх та конкурсах, де у подарунок отримають змогу перевтілитись в своїх улюблених супергероїв за допомогою чарівного аквагриму. І, звичайно, як без головного сюрпризу- бульбашкового шоу, де дітки зможуть побачити різноманітні бульбашки! Від найменших до космічних скафандрів! А також бульки гіганти! Та, звичайно, побувати в середині такої бульбашки і неодмінно загадати бажання! Та це ще не все, аніматори Вольт та Ніка зможуть залишитися з дітками ще довше та показати і, звичайно, навчити Ваших діток різноманітних майстер класів від виготовлення фігурок з кульок до масок супергероїв з фетру. А ще бейблейди вміють малювати по воді! Такий мастер- клас Ебру не залишить осторонь ні однієї не зацікавленої дитини!

Аніматори Вольт та Ніка чудові знавці різноманітних квестів, якщо Ваші діти вже дорослі і вміють читати то Бейблейди проведуть їм незабутній квест, з розробленими індивідуальними завданнями для ваших чад. Все для того, щоб дітктам запам’яталося  свято якомога довше! Та це ще не все! У кінці Вашого свята винести тортик, потанцювати з дітками та сфотографуватися з усіма бажаючими зможе ростова лялька.

Це може бути і всіма улюблений Мікі Маус, Кіт Том Теді та багато інших ляльок від студії «Пікан»

З командою бейблейд дитяче день народження буде на висоті! З бейблейдами безсумніву дуже пізавально, весело та цікаво! Адже Ніка та Волт знають дуже багато крутих та цікавих ігор для малечі. Проведення  дитячого дня народження- це дуже відповідальний захід не тільки для батьків, а й для дітей також. Тому, щоб свято вдалось студія “Пікан” ретельно створює індивідуальний сценарій та ігри, прикраси для кожного дитячого дня народження.

Замовляючи Героїв Бейблейдів від нашої анімаційної студії, Ви отримаєте море позитивних вражень, вибух емоцій та посмішки діток на їх обличчях! Адже це те, заради чого працюємо ми!

 

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter