Одне з найсвітліших і улюбленних свят-День Святого Миколая!

З року в рік дітки чекають одне з найсвітліших і улюбленних свят-День Святого Миколая. У Львові та по всій Україні з хвилюванням чекають подарунків, які залишає під подушкою святий угодник Миколай. Щасливі посмішки, радість і зимова казка – ось, що лежить в основі свята. В цей день хочеться подарувати дітям справжнє диво! Кращий спосіб це зробити – запросити Святого Миколая в гості, замовивши аніматорів і яскраву програму у студії «Пікан»
Дитяче свято в честь Святого Миколая за участю аніматорів Миколая Ангелика та Неслуха можна провести, де завгодно. Ми з радістю приїдемо в школу, до Вас додому або в дитячий садочок.
Студія «Пікан» подбає про те, щоб цей день залишив в пам’яті дітей тільки світлі спогади!
Ми ретельно продумуємо нашу програму, щоб кожній дитині на святі було весело і цікаво. Наше основне завдання на День Св. Миколая – щоб дитина повірила в чудеса і новорічну казку!
Програма «Святий Миколай» для дітей включає привітання від Миколая та Ангелика, ігри, конкурси з Неслухом і, звичайно, роздачу подаруночків. Дітки завжди максимально задіяні в програмі, і кожен відчуває себе частиною свята.Хочете зробити дітям дійсно незабутній подарунок на День Святого Миколая? Тоді звертайтеся до нас. Ми- професіонали своєї справи, адже вже понад 10 років влаштовуємо свята у Львові та Львівській області. І радість на обличчях діток – головна ознака нашого успіху!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter