Що можна зробити на День народження для різної вікової категорії

Святкування Дня народження

Звичайно, в кожному віці організація День народження має свої особливості. В той час коли Вашим малюкам подобаються герої казок та мультиплікаційні персонажі – молодь віддає перевагу активному святкуванню із гучною музикою та насиченою розважальною програмою. Ювіляри старшого віку обирають свята вишукані та більш спокійні. Розглянемо вікові особливості кожного з іменинників.

Святкування Дня народження дітей до 12 років

Чи мріяли Ви колись опинитися в казці, у якій прекрасна Фея виконує всі ваші мрії? Впевнені, що так. Проте якщо в часи Вашого дитинства такої можливості не було, подаруйте дане свято Вашому малюку. Професійна фірма, для якої організація свята це надзвичайно приємна робота, допоможе Вам зробити День народження вашої дитини феєричною казкою, яка запам’ятається йому на майбутнє.

До святкування Дня народження дітям до 12 років можуть долучитися: клоуни, жонглери та акробати, улюблені мультиплікаційні та казкові персонажі, дресеровані тварини, ілюзіоністи.

Неодмінно для кожного святкування створюватиметься унікальна програма з конкурсами, іграми та розвагами. Для дітей будь-якого віку незабутнім стане боді-арт (різноманітні малюнки на тілі), маскарадні костюми та маски. А на завершення – феєрверк, який вразить не лише ваше дитя, але й запрошених.

Святкування Дня народження дітей до 12 років

Стаття в тему: “Дитячі розваги на День народження” 

Святкування Дня народження дітей 13-15 років

Даний вік складний, тому важко вгадати, що буде до вподоби саме Вашому чаду, а що засмутить його. В такому випадку свято повинно відбутися обов’язково за побажанням дитини та на найвищому рівні.

Оскільки у цьому віці діти активно проводять вільний час, найкраще, що можна запропонувати для такого святкування є динамічна вечірка на честь Дня народження.

Стандартні конкурси та ігри можуть не задовольнити бажання юного підлітка, тому краще запросити на святкування професійних ілюзіоністів чи аніматорів. Думаємо, що оригінальне бармен-шоу сприйметься нестандартно та схвально. Це означатиме, що святкування відбудеться у невимушеній атмосфері. Не забувайте про спеціальне музичне обладнання, що додасть колориту Вашому святу.

Святкування Дня народження підлітків від 16 до 18 років

Враховуючи те, що підліткам такого віку вже не так цікаві дитячі конкурси чи казкові герої, цікавою ідеєю стане організація святкової та активної вечірки. Прикладом може слугувати святкування в спортивному стилі – боулінг, хокей чи фігурне катання. Також цікавою ідеєю буде відпочинок для усієї компанії в аквапарку, де кожен порине в невимушену атмосферу свята. Молодь неодмінно запам’ятає святкування День народження в нічному клубі із запальними танцями під музику відомого DJ або пінне шоу.

день народження 16 років

Як відсвяткувати День народження 20-25 років

20 – 25 років – чудовий період для кожного з нас. Попереду ще ціле життя сповнене коханням, надією та розвагами. Хтось вже встиг досягти висот у власних справах та підводить підсумки пройденого шляху, хтось лише ставить бажані цілі перед собою та досягає їх. Однак усі прагнуть відсвяткувати цей день якомога краще. Найдешевшим варіантом для молодих людей даного віку стане нічний клуб чи незабутня нічна морська або річна прогулянка на яхті. Однак, якщо Ви бажаєте чогось більш оригінального та незвичайного пропонуємо Вам звернутися в event-агентство  з організації свят. Вони допоможуть Вам визначитися з тематикою святкування, деталями, а також зможуть втілити в життя усі Ваші побажання.

Святкування Дня народження 30-35 років

У більш солідному віці святкування вимагає бути більш вишуканим, проте не надто перенасиченим усіма деталями.

Можемо запропонувати Вам влаштувати вечірку в ресторані, нічному клубі, аквапарку або на теплоході. Вечірка в кожному переліченому раніше місці може бути тематичною, тобто у вибраному Вам стилі. Додатковими розвагами можуть бути:

  • боулінг, якщо Ви святкуватимете ювілей у нічному клубі;
  • футбольна вечірка, якщо Ви та Ваші гості є шанувальниками спорту (Наприклад: Ваші гості стануть суддями, спортивними коментаторами або групою підтримки);
  • запросіть ведучого, котрий не дасть засумувати запрошеним, а ще шоу-балет чи ілюзіоніста, якщо Ваше побажання святкувати День народження у бенкетному залі.

Організація ювілею

Святкування Дня народження 40-45 років

В Україні не так часто святкують 40-річний ювілей, оскільки не вважають цю дату надто особливою. Тому усі святкування з розмахом відбуваються у 45 років. Найкращим варіантом для даного святкування Дня народження 40-45 років є відпочинок у затишному ресторані, садибі або в особняку. Доречно буде запросити хороших музикантів, котрі ненав’язливо підтримуватимуть затишну атмосферу під час спілкування із друзями та виконуватимуть запальну музику. Будьте впевнені, що усі запрошені вдало проведуть час і Ваше День народження ще довго залишиться у їх пам’яті.

Ювілеї 50-70 років

50-70 років – «Золотий» вік, коли Ваше чадо вже зовсім доросле, можливо мають вже власні сім’ї. Це означає, що саме час пожити трішки в своє задоволення. Для святкування цього Дня народження цінується спокій та рівновага. Можна запросити лише найближчих друзів та родину, обрати затишне місце святкування та розважальну програму. Є кілька варіантів щодо святкування цього ювілею. Якщо Ви віддаєте перевагу ресторану, тоді вдалим стане супровід ведучого. Проте ювілярам цього віку не завжди подобається святкування такого масштабу. Якщо ж Ви прихильник домашньої атмосфери – разом із музичним супроводом Ваше святкування перетвориться на невимушену зустріч найближчих людей.

Організація корпоративу

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter