Що потрібно для того, щоб ідеально провести День Святого Валентина?

Що потрібно для того, щоб ідеально провести День Святого Валентина? Багато закоханих задаються цим питанням, в очікуванні свята!
Ми вирішили допомогти, та підготували комплексну відповідь.
Більшість людей уявляють собі ідеальне побачення у якомусь нестандартному місці – де вони будуть тільки вдвох- під звуки музики, з романтичною вечерею та приємним сюрпризом. Ми все це зможемо зробити реальністю!
Столик на двох з свічками та пелюстками троянд – мрія кожної дівчини. Ми зробимо оформлення з Вашими фотографіями, повітряними кульками, гірляндами та всім, чого забажає душа!
Жива музика придасть неповторної атмосфери вечора. Скрипка або саксофон – ідеальний варіант, щоб зробити побачення легким та відчути кохання у повітрі.

І дуже хочеться додати у Ваше побачення солодкі нотки – тематичні смаколики стануть родзинкою Вашого сюрпризу!
Міми допоможуть зробити сюрприз! Тільки уявіть собі, як Ваша кохана прогулюється , ні про що не підозрюючи. До неї підходить чарівний мім, який відведе прекрасну принцесу в казку, де на неї буде чекати неповторний принц з подарунком -Ви!
Хочеться, щоб ця хвилина ніколи не закінчувалась! Наш фотограф, який вміє ловити емоції, допоможе зберегти ці казкові хвилини назавжди.
Пропонуємо оригінальні подарункові набори з найприємніших дрібниці. Ваша кохана буде в захваті від дизайнерського подарунку.
Ростова лялька, яка подарує букет квітів та нереальні спогади, без сумнівів здивує вас та додасть вечору казковості.
З любов’ю студія яскравих подій “Пікан”!

ПоділитисьShare on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter