Конфеті шоу!

Кожне свято має свою кульмінацію.Як же зробити кульмінацію свята незабутньою та яскравою? Уявіть тільки: неймовірна кількість блискіток летить, парує, танцює навколо Вас. І це неперевершене шоу, яке триваєкілька хвилин залишиться в пам’яті та на світлинах назавжди. Конфеті може бути перлиною як дитячого свята так і
ювілею чи корпоративу, а також стане чудовим завершенням першого танцю наречених на весіллі. Конфеті шоу-це кілька кілограм неймовірно тонкого плівкового паперу, який може бути найрізноманітніших форм та кольорів. Найпопулярнішим на сьогоднішній день є метафан- це якісний плівковий папір квадратної форми з золотим та срібним забарвленням.

Звісно, Ви можете обрати і інші форми та кольори, але це значно завищить ціну, якщо ж ціна для Вас не має особливого значення то розмаїття кольорів та форм вразить Вашу уяву та здивує усіх без винятку гостей. Є пропозиції і для справжніх естетів : під замовлення можна зробити конфеті у кольорі Вашого свята та у формі, яку тільки змогло придумати людство. Але в такому випадку, варто зробити замовлення заздалегідь, так як виготовлення індивідуального конфеті займе значно більше часу.

А чи варто замовляти шоу яке триватиме всього кілька хвилин? Однозначно варто- це як поринути у неймовірний далекий Всесвіт, в якому все блищить і ти паруєш у ньому, а навколо планети, зорі та інші світи і тобі здається, що це триває цілу вічність, час перестає мати значення і після закінчення шоу конфеті- вся енергія всесвіту вливається в тебе- ось такі відчуття викликає конфеті.

Великою популярністю конфеті користується на дитячі свята. Дітки обожнюють купатися в неймовірно яскравих блискітках- кидатися ними, фотографуватися. Важко придумати щось більш захоплююче для малюків ніж конфеті та паперове шоу. Також хороша ідея замовити конфеті- шоу на випускний в садочку чи молодшій школі, на іменини чи хрестини.

На весілля конфеті стане справжньою окрасу першого весільного танцю, мало хто зможе стримати сльози радості після такого видовища. Також на весілля замість конфеті у конфеті-машину можна покласти тисячі штучних пелюсків троянд і на наречених та гостей впаде неймовірний та ніжний рясний трояндовий дощ. Великої популярності на весілля буває конфеті у вигляді сердечок – вони можуть бути червоними, золотими срібними – який колір Ви би не обрали- таке конфеті викличе справжнісінький фурор.

Зараз в епоху нестримного технологічного прогресу звичайні конфеті машини замінили агрегатами які світяться в темряві, керуються за допомогою пультів та самі по собі вже є частиною великого шоу. Людина яка влаштовує шоу може бути як непомітно, так і бути в самих неймовірних образах та костюмах. Популярними є костюми які світяться у темряві а також образи Ангелів, Купідонів, або ж улюблених казкових героїв, якщо це дитяче свято.

Конфеті шоу обирають люди які знають справжній присмак щастя, які не забули дзвінко сміятися, радіти кожній секунді життя, і вірять у маленькі дива, адже цей час такий важливий- час подарований собі, своїм близьким, рідним, коханим. Уміння святкувати- позиціонує людей як багатогранних особистостей, які вміють не лише отримувати
а й дарувати любов. Адже наші рідні та близькі варті того.

бармен шоу львів

Чим можна замінити конфеті, якщо Ви вже замовляли його на свято?

Беззаперечною альтернативною, звісно, стане паперове шоу. Його вартість порядком більша але і саме шоу дещо по іншому виглядає. 35-40 кілограм найтоншого плівкового паперу, двоє ведучих у вишуканих, яскравих костюмах і 40 хвилин неймовірної феєрії, яка візьме в ніжні, але нестримні обійми усіх- від найменших до найстарших. Ніхто не зможе стриматися, щоб не прийняти участь у цьому незабутньому дійстві. Також хорошим варіантом може стати пінне шоу, шоу лент чи пісочне шоу.

Конфеті шоу- це шоу- яке вразить, наповнить позитивними переживаннями. Воно не може набриднути і нікого не залишить байдужим. Головне пам’ятати- що життя- це не лише будні і влаштувати справжнє свято з веселощами та сюрпризами- це щастя- щастя віддавати. А натомість Ви отримаєте шквал емоцій, вдячності та радості. Хіба не заради цього і влаштовуються святкування? Любити- означає віддавати частинку себе, а з конфеті шоу- ця любов повернеться сторицею і примножиться на мільйони золотих клаптиків любові всесвіту, які приймуть форму золотого конфеті.